Slider collection (1.0.5) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Default
pt: Predefinido

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Items
pt: Itens

en: Navigation
pt: Navegação

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Autoplay
pt: Início automático

en: About
pt: Sobre

en: Effect
pt: Efeito

en: Pagination
pt: Paginação

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
pt: Exibir as entidades referenciadas renderizadas por entity_view().
