Slider collection (1.0.5) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Items
te: అంశాలు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: About
te: గురించి
