Slider collection (1.0.6) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Items
az: Elementlər

en: Loop
az: Döngə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: About
az: Haqqında

en: Effect
az: Effekt

en: Pagination
az: Səhifələmə
