Slider collection (1.0.6) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Items
cs: Položky

en: Navigation
cs: Navigace

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Controls
cs: Ovládání

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: About
cs: Popis

en: Effect
cs: Efekt
