Slider Layouts (1.0.11) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Shuffle?
cs: Promíchat?

en: Styles
cs: Styly
