Slider Layouts (1.0.11) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Advanced
eo: Specialaj
