Slider Layouts (1.0.11) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Styles
eu: Estiloak
