Slider Layouts (1.0.11) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Advanced
hi: विकसित
