Slider Pro (8.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག
