Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Normal
ur: عمومی
