SliderWidget (8.x-2.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Disable
bs: Onemogući

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Fields
bs: Polja

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Style
bs: Stil

en: %name must be a number.
bs: %name mora biti broj.
