SliderWidget (8.x-2.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Default
eo: Defaŭlto

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Custom
eo: Propra

en: Fields
eo: Kampoj

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Red
eo: Ruĝa

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua
