SliderWidget (8.x-2.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: Blue
gu: વાદળી

en: About
gu: વિશે
