SliderWidget (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Default
id: Bawaan

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Custom
id: Tersuai

en: Fields
id: Bidang isian

en: Maximum
id: Maksimum

en: Red
id: Merah

en: Slow
id: Pelan

en: Fast
id: Cepat

en: Style
id: Gaya

en: Max
id: Maks

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: Orange
id: Oranye

en: About
id: Tentang

en: %name must be a number.
id: %name harus bernilai angka.

en: %name is not a valid number.
id: %name bukan nomor valid.

en: %name must be higher than or equal to %min.
id: %name harus lebih tinggi atau sama dengan %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
id: %name harus lebih rendah atau sama dengan %max.
