SliderWidget (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Disable
oc: Desactivar

en: Default
oc: Per defaut

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Custom
oc: Personalizat

en: Fields
oc: Camps

en: Red
oc: Roge

en: Style
oc: Estil

en: Purple
oc: Violet

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Orange
oc: Irange

en: About
oc: A prepaus

en: %name must be a number.
oc: %name deu èsser un nombre.
