SliderWidget (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Default
sl: Privzeto

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Red
sl: Rdeča

en: Minimum
sl: Najmanj

en: About
sl: O modulu
