SliderWidget (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Default
uk: Базово

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Custom
uk: Власний

en: Fields
uk: Поля

en: Maximum
uk: Максимум

en: Range
uk: Діапазон

en: Red
uk: Червоний

en: Slow
uk: Повільно

en: Fast
uk: Швидко

en: Style
uk: Стиль

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Max
uk: Мах

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: About
uk: Про модуль

en: Step
uk: Крок

en: Animate
uk: Анімація

en: %name must be a number.
uk: %name повинен бути числом.

en: %name is not a valid number.
uk: %name не є припустимим числом.

en: Slider Length
uk: Довжина повзунка

en: %name must be higher than or equal to %min.
uk: %name має перевищувати чи дорівнювати %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
uk: %name має не перевищувати чи дорівнювати %max.
