SliderWidget (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Disable
ar: تعطيل

en: Default
ar: الافتراضي

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Custom
ar: مخصص

en: Fields
ar: الحقول

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Style
ar: نمط

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: Blue
ar: أزرق

en: About
ar: حول

en: %name must be a number.
ar: %name يجب أن يكون عدد.

en: %name is not a valid number.
ar: %name رقم غير صحيح.

en: %name must be higher than or equal to %min.
ar: يجب ان يكون %name أكبر من أو مساوي ل%min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
ar: يجب ان يكون %name أصغر من أو مساوي ل%min.
