SliderWidget (8.x-2.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: To
bn: বরাবর

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Maximum
bn: সর্বোচ্চ

en: About
bn: সম্পর্কে
