SliderWidget (8.x-2.0) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Disable
es: Desactivar

en: Default
es: Por defecto

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Custom
es: Personalizado

en: Fields
es: Campos

en: Maximum
es: Máximo

en: Range
es: Rango

en: Red
es: Rojo

en: Slow
es: Lento

en: Fast
es: Rápido

en: Style
es: Estilo

en: Orientation
es: Orientación

en: Purple
es: Púrpura

en: Minimum
es: Mínimo

en: Green
es: Verde

en: Blue
es: Azul

en: Orange
es: Naranja

en: About
es: Acerca de

en: Step
es: Paso

en: %name must be a number.
es: %name debe ser un número.

en: %name is not a valid number.
es: %name no es un número válido.

en: %name must be higher than or equal to %min.
es: %name debe ser mayor o igual que %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
es: %name debe ser menor o igual que %max.
