SliderWidget (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Disable
et: Keela

en: Default
et: Vaikimisi

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Fields
et: Väljad

en: Maximum
et: Maksimum

en: Range
et: Vahemik

en: Red
et: Punane

en: Style
et: Stiil

en: Max
et: Maksimaalne

en: Minimum
et: Miinimum

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: About
et: Programmist

en: %name must be a number.
et: %name peab olema number.

en: %name is not a valid number.
et: %name ei ole korrektne number.

en: %name must be higher than or equal to %min.
et: %name peab olema võrdne või suurem kui %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
et: %name peab olema võrdne või väiksem kui %max.
