SliderWidget (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Disable
fr: Désactiver

en: Default
fr: Par défaut

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Fields
fr: Champs

en: Range
fr: Intervalle

en: Red
fr: Rouge

en: Slow
fr: Lent

en: Fast
fr: Rapide

en: Max
fr: Maximum

en: Purple
fr: Violet

en: Green
fr: Vert

en: Blue
fr: Bleu

en: About
fr: À propos

en: Step
fr: Étape

en: Animate
fr: Animer

en: %name must be a number.
fr: %name doit être un nombre.

en: %name is not a valid number.
fr: %name n'est pas un nombre valide.

en: %name must be higher than or equal to %min.
fr: %name doit être supérieur ou égal à %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
fr: %name doit être inférieur ou égal à %max.
