SliderWidget (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Disable
is: Afvirkja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Fields
is: Svæði

en: Style
is: Stíll

en: Blue
is: Blár

en: About
is: Um
