SliderWidget (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Disable
km: បិទ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: About
km: អំពី

en: %name must be a number.
km: %name ​ត្រូវ​តែ​ជា​លេខ​ ។
