SliderWidget (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Range
kn: ವ್ಯಾಪ್ತಿ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Fast
kn: ಅಂಟಿಸು(_P)

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Animate
kn: ಸಜೀವಗೊಳಿಸು
