SliderWidget (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Disable
lv: Atspējot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Fields
lv: Lauki

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Range
lv: Diapazons

en: Red
lv: Sarkans

en: Style
lv: Stils

en: Max
lv: Maks.

en: Minimum
lv: Minimums

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: About
lv: Par

en: %name must be a number.
lv: %name ir jābūt skaitlim.
