SliderWidget (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Default
pl: Domyślny

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Custom
pl: Własne

en: Fields
pl: Pola

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Range
pl: Zasięg

en: Red
pl: Czerwony

en: Slow
pl: Wolno

en: Fast
pl: Szybko

en: Style
pl: Styl

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Max
pl: Maksimum

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: About
pl: O stronie

en: Step
pl: Krok

en: %name must be a number.
pl: %name musi być liczbą.

en: %name is not a valid number.
pl: Wartość elementu %name nie jest prawidłowym numerem.

en: %name must be higher than or equal to %min.
pl: Wartość elementu %name musi być większa lub równa %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
pl: Wartość elementu %name musi być mniejsza lub równa %max.
