SliderWidget (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Default
ro: Implicit

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Custom
ro: Personalizat

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Maximum
ro: Maxim

en: Red
ro: Roșu

en: Style
ro: Stil

en: Minimum
ro: Minim

en: Blue
ro: Albastru

en: About
ro: Despre

en: Step
ro: Pas

en: %name must be a number.
ro: %name trebuie să fie un număr.

en: %name is not a valid number.
ro: %name nu este un număr valid.

en: %name must be higher than or equal to %min.
ro: %name trebuie să fie mai mare sau egal cu %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
ro: %name trebuie să fie mai mic sau egal cu %max.
