SliderWidget (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Default
sk: Predvolené

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Custom
sk: Vlastná

en: Fields
sk: Polia

en: Red
sk: Červená

en: Style
sk: Štýl

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: About
sk: Informácie o

en: Step
sk: Krok

en: %name must be a number.
sk: %name musí byť číslo.

en: %name is not a valid number.
sk: %name nie je platný číselný údaj.
