SliderWidget (8.x-2.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Blue
sq: Blu

en: About
sq: Informacione
