SliderWidget (8.x-2.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Disable
sr: Искључи

en: Default
sr: Подразумевано

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Maximum
sr: Максимално

en: Minimum
sr: Минимално
