SliderWidget (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Red
th: แดง

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: %name must be a number.
th: %name ต้องเป็นตัวเลข
