SliderWidget (8.x-3.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Default
am: ነባሪ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Custom
am: ብጁ

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Minimum
am: አነስተኛው
