SliderWidget (8.x-3.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Disable
cy: Analluogi

en: Default
cy: Diofyn

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Custom
cy: Addasu

en: Fields
cy: Meysydd

en: Red
cy: Coch

en: Style
cy: Arddull

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Orange
cy: Oren
