SliderWidget (8.x-3.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Vertical
eu: Bertikal

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Style
eu: Estiloa

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Blue
eu: Urdina

en: About
eu: (r)i buruz
