SliderWidget (8.x-3.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Custom
fa: سفارشی

en: Fields
fa: فیلدها

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Red
fa: قرمز

en: Style
fa: سبک

en: Max
fa: حداکثر

en: Minimum
fa: حداقل

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: Orange
fa: نارنجی

en: About
fa: درباره
