SliderWidget (8.x-3.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Disable
he: השבתה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Custom
he: מותאם

en: Fields
he: שדות

en: Maximum
he: מקסימום

en: Style
he: סגנון

en: Max
he: מקסימום

en: Minimum
he: מינימום

en: Blue
he: כחול

en: About
he: אודות
