SliderWidget (8.x-3.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Disable
hr: Onemogući

en: Default
hr: Zadano

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Fields
hr: Polja

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Style
hr: Stil

en: Blue
hr: Plava

en: About
hr: Opis
