SliderWidget (8.x-3.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Disable
hy: Անջատել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Minimum
hy: Նվազագույն
