SliderWidget (8.x-3.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Default
jv: Gawan

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: To
jv: Marang

en: Custom
jv: Kostum

en: Fields
jv: Field

en: Maximum
jv: Maksimal

en: About
jv: Ngenani
