SliderWidget (8.x-3.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: From
my: မှ

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: About
my: အကြောင်း
