SliderWidget (8.x-3.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: About
ne: बारेमा
