SliderWidget (8.x-3.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Default
sv: Förvald

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Custom
sv: Anpassad

en: Fields
sv: Fält

en: Maximum
sv: Största

en: Red
sv: Röd

en: Slow
sv: Långsam

en: Fast
sv: Snabb

en: Style
sv: Stil

en: Orientation
sv: Orientering

en: Purple
sv: Lila

en: Minimum
sv: Lägsta

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: About
sv: Om

en: Step
sv: Steg
