SliderWidget (8.x-3.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Default
te: అప్రమేయం

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Style
te: శైలి

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: Blue
te: నీలం

en: About
te: గురించి
