SlidesJS (11.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Description
cs: Popis

en: Image
cs: Obrázek

en: Custom
cs: Vlastní

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: About
cs: Popis
