SlidesJS (11.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Description
hi: उल्लेख

en: Image
hi: चित्र

en: Custom
hi: मनपसंद

en: About
hi: के बारे में
