SlidesJS (11.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Link URL
th: ลิงค์ URL

en: About
th: เกี่ยวกับ
