SlidesJS (11.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Description
ar: الوصف

en: Image
ar: الصورة

en: Custom
ar: مخصص

en: Link URL
ar: رابط

en: About
ar: حول
