SlidesJS (11.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Description
az: İzahat

en: Image
az: Şəkil

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Link URL
az: URL linki

en: About
az: Haqqında
