SlidesJS (11.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད
